Beylikduzu escort

Hüseyin Kerem Özdağ

1977 yılında Ankara’da doğdu.

Lisans eğitimini 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümünde, yüksek lisansını 2007 yılında Boston Üniversitesi Aktüerya Bölümünde tamamladı.

Meslek hayatına; 1998 yılında Sigorta Denetleme Kurulunda Sigorta Denetleme Aktüer Yardımcısı olarak başladı ve 2002 yılında Sigorta Denetleme Aktüeri olarak atandı. Görevi sırasında, Üniversal Hayat Sigortaları konusunda araştırma ve incelemelerde bulunmak üzere İngiltere’de bulundu.

2010 yılında Sigorta Denetlme Kurulu’ndan ayrılarak Ernst&Young şirketinde Aktüerya Müdürlüğü görevine başladı. 2011-2013 yılları arasında Sompo Japan Sigorta AŞ’de Aktüerya Müdürü olarak görev yaptı.  Mayıs 2013 tarihinde Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği’nde Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortaları, Aktüerya ve İstatistik Bölümlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atandı. Ekim 2017 tarihinde  NN Hayat ve Emeklilik AŞ’de Risk ve Aktüerya Bölümünden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Halen NN Hayat ve Emeklilik AŞ’de Genel Müdür Yardımcısı  olarak  görev yapan Hüseyin Kerem ÖZDAĞ iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir