Beylikduzu escort

Emine Feray Sezgin

1982 yılında Ankara’da doğdu.

Orta öğretimini 2000 yılında Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini 2005 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünde ve ikinci lisans eğitimini ise 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı. Ayrıca, 2006 yılında ODTÜ İktisat Bölümünde “İktisat Teorisi” üzerine yan dal programını bitirdi. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü Yüksek Lisans Programında tez aşamasındadır.

2005-2009 yılları arasında Ankara Murat Eğitim Kurumlarında Matematik Öğretmeni olarak, 2009 yılı Şubat-Aralık döneminde Vakıflar Bankasında Uzman Yardımcısı olarak çalıştı. 2009 yılı Aralık ayında Sigorta Denetleme Kurulunda Sigorta Denetleme Aktüer Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Hazine Müsteşarlığı tarafından tutulan Stajyer Aktüerler Listesine kayıtlıdır.

Sigorta Denetleme Kurulunda halen Sigorta Denetleme Aktüer Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Emine Feray SEZGİN evli ve bir çocuk sahibi olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir