Beylikduzu escort

Sibel YELMENOĞLU emekliliğe ayrıldı

24 yıldır Kurul bünyesinde Ülkemizde hizmet eden ve Türk sigortacılık sektörünün gelişimine sayısız katkıda bulunan değerli üstadımız Sn. Sibel YELMENOĞLU emekliliğe ayrılmıştır. 14/04/2017 tarihinde emekliliğe ayrılan Sn. Sibel YELMENOĞLU’na vermiş olduğu hizmetlerden ötürü bir teşekkür plaketi takdim edilmiştir.

Sigorta Denetim Elemanları Derneği olarak, bizlere aktarmış olduğu çok kıymetli bilgi ve tecrübelerin yanı sıra iyi bir birey ve iyi bir kamu personeli kimliği ile de örnek olduğu için sayın Üstadımıza teşekkürü bir borç bilir, kendisine ve ailesine yeni hayatlarında mutluluklar dileriz.

Sibel YELMENOĞLU 1970 yılında Edirne’de doğdu.

Lisans eğitimini 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı.

Meslek hayatına, 1993 yılında Sigorta Denetleme Kurulunda Sigorta Denetleme Uzman Yardımcısı olarak başladı. 1997 yılında Sigorta Denetleme Uzmanlığına atandı. 1997 yılında İngiltere’de “Yükümlülük Karşılama Yeterliliği” konusunda, 2003 ve 2006 yıllarında ABD’de “Tarım Sigortaları” ve “Risk Yönetimi” konularında araştırma ve incelemeler yapmak amacıyla bulundu. Evli ve iki çocuk annesi olan Sibel YELMENOĞLU iyi derecede İngilizce bilmekte olup aynı zamanda Sigorta Tahkim Komisyonunda Sigorta Hakemliği de yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir