Beylikduzu escort

Mehmet Kahya

1950 yılında Emirdağ’da doğdu. Lisana eğitimini 1976 yılında İİTİA Beyazıt İktisadi ve Ticari Bilimler Yüksek Okulu tamamladı. Aynı yıl Dövizsiz Özel Öğrenci olarak Belçika’ya gitti. “Fransız Kültür Bakanlığı”nca tanınan, “Belçika Krallığı, Milli Eğitim Bakanlığı” tarafından onanmış “Gelişme İçin Kadro Oluşturma Enstitüsü, Modern Diller Fransızca Bölümünden üstün başarı ile iki diploma aldı.

 

Sigorta Murakabe Kurulunca “Kurul Uzman Yardımcılığı”na 10–11.06.1980 tarihinde yapılan Yarışma Sınavında başarı göstererek 01.08.1980 tarihinde atandı ve çalışma hayatına başladı. 1985 yılında hazırladığı “Taşıyıcının Mali Sorumluluğu ve CMR Sigortaları” konulu “Tez” ile “Kurul Uzmanlığı Yeterliliği”ni alarak aynı yıl “Kurul Uzmanlığı”na atandı. 1988 yılında Devlet tarafından geçici görevle gönderildiği Belçika’da “Zorunlu Sigortalar” konusunda 6 ay inceleme ve araştırmalarda bulundu.

 

“Sigorta ve Reasürans Şirketlerinde Finansal Analiz” ile “Taşıyıcının Mali Sorumluluğu ve CMR Sigortaları” isimli kitapları ile “Maliyet Açısından Sigorta Hizmetinin Fiyatlandırılması” adlı bir çalışması bulunan Mehmet KÂHYA evli ve üç çocuk babası olup iyi derecede Fransızca bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir